Під час виїзного прийому жителями с. Рижавка було піднято ряд проблемних питань, на які вони отримали кваліфіковані змістовні відповіді від представників делегації з району під керівництвом голови райдержадміністрації Олега Легези.

  Очільником району надано пояснення щодо ремонту доріг в районі в 2018 році. Ним зазначено, що на ці цілі в Державному бюджету передбачено 46 млрд. грн.. Велика частка цих грошей буде виділена Вінницькій області . Тому, в районі планується проведення масштабних робіт по відновленню дорожнього покриття.

  Запропонував голова райдержадміністрації написати колективне звернення до перевізника щодо зміни графіку перевезень по маршруту «Рижавка – Вінниця» та пообіцяв сприяння у вирішенні даного питання.

  Про надання земельних ділянок в оренду та правила вилову риби в ставку, який знаходиться в оренді надав роз’яснення заступник голови райдержадміністрації Олег Матвієнко.

  Про функціонування ФАПу в населеному пункті розповів начальник відділу охорони здоров’я райдержадміністрації Олександр Ярмоленко. Жителі Рижавки схвально відгукувались про роботу місцевого фельдшера.