Голова райдержадміністрації, депутат обласної Ради Олег Легеза разом із заступником голови райдержадміністрації Олегом Матвієнком, Леляцьким сільським головою Олександром Смущаком та представниками структурних підрозділів райдержадміністрації, районних установ 11 грудня 2017 року провів зустріч із громадянами в с. Тартак.

  Найактуальніше питання, яке найбільше турбує жителів села – це підвіз дітей шкільного віку до загальноосвітнього закладу в м. Жмеринка.

  Адже наразі до навчального закладу самотужки добираються 42 дитини. Батьки та громадськість попросили очільника району сприяти у вирішені даної проблеми . Голова райдержадміністрації запропонував написати колективне звернення від громади, за допомогою якого зможе вирішити питання з перевізником щодо транспортування школярів в потрібний час. А також щодо перевезення пільгових категорій населення.

  Щодо ремонту дороги до кладовища претензії жителів були висловлені сільському голові. На початку наступного року ремонт даної дороги буде виконаний. Своє сприяння в забезпеченні спеціалізованого транспорту для проведення ремонтних робіт пообіцяв голова райдержадміністрації.

  А також він зазначив, що в Державному бюджеті на 2018 рік на ремонт доріг закладена велика сума. Тому в Жмеринському районі планується проведення масштабних робіт в даному напрямку.

  Нарікання жителів також стосувалось і діяльності СО «Жмеринські електромережі». Представник підприємства надав відповіді на запитання про заміну аварійних електроопор, низької напруги та оплаті за електропостачання по квитанціям.

  Щодо правил оренди місцевого ставка жителям Тартака надав роз’яснення заступник голови райдержадміністрації Олег Матвієнко.