Служба в лавах Збройних Сил України - це почесний обов’язок кожного здорового юнака. На Жмеринщині цієї весни готові скласти присягу на вірність Вітчизні та виконати свій громадянський обов’язок 32 юнака, з яких 20 - жителі району і 12 – городяни.

  Урочистості з нагоди проводів на строкову військову службу відбулися в районному будинку культури.

  З визначною подією призовників вітали заступник голови Жмеринської районної державної адміністрації, голова призовної комісії Ю.Колесник та заступник голови районної ради В.Бігас. У своїх промовах керівники району закликали майбутніх воїнів вірно та вправно служити своїй Вітчизні, чітко виконувати накази своїх командирів, мужніти тілом та духом. Побажали здоров’я, удачі, мудрих наставників та швидкого повернення до рідного дому.

  З промовою виступив військовий комісар Жмеринського об’єднаного військового міського комісаріату Т.Андрійчук. Як досвідчений військовий надав декілька порад новобранцям.

  Від міської влади призовників прийшли привітати міський голова А.Кушнір, його перший заступник О.Півнюк, секретар міської ради О.Мацера, а також депутати: Т.Кісілюк, О.Калінська, І.Попік, К.Сілецький, В.Повишев.

  Тимчасово виконуючий обов’язки начальника відділу комплектування військового комісаріату М.Попович зачитав імена призовників.

  Керівники району та міста, депутати, спільно з військовим комісаром виконали почесну місію вручення повісток, пам’ятних листівок з напутніми словами та подарунків, які стануть у пригоді під час проходження служби.

  Призовник О.Штойко від себе та своїх товаришів завірив своїх земляків у готовності з честю виконати свій громадянський обов’язок.

  Хлібом-сіллю на вишитому рушнику, повчальним словом і найкращими побажаннями проводжали своїх синів до першого у їхньому житті випробування люблячі батьки. Слово тримали В.Паланичка та І.Зябченкова.

  Музичні дарунки підготували для учасників урочистого зібрання працівники та вихованці районного будинку культури.