9-10 грудня Вінницька обласна федерація волейболу провела розіграш кубку області з волейболу серед чоловіків - ветеранів 50+. В цих змаганнях прийняли участь 8 команд, в тому числі і команда Жмеринського району. Команди – учасниці за жеребкуванням поділились на дві групи . У групі «Б» нашим волейболістам протистояли спортсмени з Крижопільського, Теплицького та Тростянецького районів. Нажаль поступившись усім командам у своїй групі наша команда посіла останнє місце і разом з тиврівчанами, які у групі «А» також були останні розділили 7-8 місця.

  9-10 грудня в спортивному залі Жмеринської міської ДЮСШ відбувся п’ятий розіграш Кубку Жмеринського району з волейболу серед чоловічих команд приурочений пам`яті Леоніда Майданюка. Цього року він був відкритий. До участі у змаганнях були запрошені команди: ВК «Браїлів» Браїлівської селищної ради (чемпіон Всеукраїнських сільських спортивних ігор 2017року), ВК «Жмеринка» (багаторазовий переможець чемпіонатів та кубків області) , «Сокіл» Вінниця (лідер вінницького міського волейболу) та ВК «Теплик» (чемпіон Всеукраїнських сільських спортивних ігор 2016 року, чемпіон Вінницької обласної аматорської ліги 2017 року). За положенням команди грали за олімпійською системою. Після проведення жеребкування визначились півфінальні пари: ВК «Браїлів» - «Сокіл» Вінниця, ВК «Теплик» - ВК «Жмеринка».

  Перед початком ігор було проведено урочисте відкриття змагань у якому прийняли участь: Браїлівський селищний голова Валерій Резедент, начальник відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації, депутат районної ради Василь Марчук, Заслужений тренер України Марія Глухих, бувший тренер волейбольної команди «Локомотив» Київ, товариш Леоніда Степановича – Василь Шевченко, які привітали спортсменів та вручили хліб-сіль капітанам команд.

  Півфінальні баталії пройшли в надзвичайно напруженій та цікавій боротьбі, команда з Теплика з рахунком 2:1 (25:22; 15:25; 15:11) була кращою за жмеринчан, а команда «Сокіл» Вінниця з таким же рахунком 2:1 (23:25; 25:23; 15:13) святкувала перемогу над браїлівчанами. В протистоянні за третє місце між «ВК Браїлів» та «ВК Жмеринка» сильнішими були волейболісти з смт. Браїлів 2:0 ( 25:17; 26:24). У фінальному матчі за перше місце зустрілись вінничани та тепликчани, де перехідний кубок вибороли волейболісти «Сокола» здолавши опір волейболістів з Теплика з рахунком 2:0 (26:24; 25:22).

  Після завершення змагань переможці та призери були нагороджені перехідним кубком, грамотами відділу у справах молоді і спорту Жмеринської РДА, районної організації ВФСТ «Колос», а кращі гравці: Сергій Кучинський (Жмеринка), Олег Мазур (смт.Браїлів), Олег Ткач (смт.Теплик) та Владислав Вовкотруб (м. Вінниця) грамотами, пам’ятними сувенірами, які вручили спортсменам Валерій Резедент і Василь Марчук. По завершенні змагань для всіх гравців було організовано поминальний обід на честь Леоніда Майданюка.

  Фінансову допомогу у організації та проведенні змагань надали Браїлівська селищна рада, райрада ВФСТ «Колос», ТОВ «Поділляагрозахист» ( керівник Суворов О.В.), Станіславчицька сільська рада (Перепечай В.М.)

  Відділ молоді та спорту РДА, Районна рада ФСТ «Колос»