З цієї нагоди 7 грудня 2017 року в сесійній залі Жмеринської районної ради відбулися урочистості. У заході взяли участь: голова районної державної адміністрації О.Легеза, заступник голови районної ради В.Бігас, представники районної державної адміністрації, апарату районної ради, депутатського корпусу, селищний і сільські голови, ветерани місцевого самоврядування, громадськість та засоби масової інформації.

  З вітальними словами до своїх колег звернувся В.Бігас, щиро вітав самоврядців з професійним святом, передав вітання і найкращі побажання від голови районної ради В.Малярчука. Зробив невеликий екскурс в історію свята. Бажав усім щастя, здоров’я, благополуччя, добра, втілення в життя усіх задумів. Дякував керівництву райдержадміністрації, структурним підрозділам за підтримку та плідну співпрацю у справі розвитку територіальних громад.

  Голова районної державної адміністрації О.Легеза, вітаючи представників місцевого самоврядування з професійним святом, передав вітання від голови обласної державної адміністрації В.Коровія. Відзначив престиж роботи в органах самоврядування, почесність та велику відповідальність перед людьми, які обрали на посаду і довірили вирішення долі своїх громад. Особливого значення набувають органи місцевого самоврядування в світлі реалізації реформ – децентралізації, добровільного об’єднання громад. Очільник району висловив впевненість у тому, що вони приведуть до позитивних економічних, соціальних, політичних змін та забезпечать європейське майбутнє нашої держави. Подякував за порозуміння і співпрацю районній, селищній та сільським радам, побажав здоров’я, терпіння та витримки, оптимізму, нових професійних здобутків.

  Браїлівський селищний голова В.Резедент приєднався до когорти виступаючих та привітав своїх колег по цеху. Він вважає, що лише в єдності та порозумінні можна досягати бажаних результатів, підійматись на новий рівень. Особливої важливості це набуває в період кардинальних змін, які відбуваються зараз. Бажав усім миру, спокою, достатку, щоб ладилися усі справи, а робота приносила моральне та матеріальне задоволення.

  Керуюча справами апарату районної ради О.Радіна оголосила розпорядження голови райдержадміністрації, згідно якого Почесними грамотами з грошовою винагородою відзначено 15 представників місцевого самоврядування та його ветеранів. Вручали відзнаки голова райдержадміністрації О.Легеза та заступник голови районної ради В.Бігас.

  Голова районної ради профспілки працівників державних установ В.Гамарник також прийшла привітати самоврядців, вручити 10 з них грамоти та грошові премії.

  Працівники та вихованці районного будинку культури підготували концертну програму для винуватців свята та учасників зібрання.