Шкільне життя багате на різноманітні конкурси не лише для учнів, а й для їх вчителів. З метою пошуку і підтримки ініціативних та талановитих педагогів, підвищення їх професійної майстерності 4-5 грудня 2017 року на базі відділу освіти розпочався перший (районний) тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2018», в якому звання переможців виборюватимуть 15 педагогів закладів освіти району.Змагання проводяться у трьох номінаціях: «Українська мова та література», «Фізика» та «Фізична культура».

  У вітальному слові до присутніх головний спеціаліст відділу освіти Твердохліб Ж.П. висловила сподівання, що даний захід принесе всім його учасникам позитивні враження.

  Начальник відділу освіти Цимбал І.В. у своєму виступі запевнила всіх присутніх, що влада району завжди підтримуватиме освітян у їх творчих починаннях. Інна Володимирівна побажала конкурсантам підтвердити почесне звання «Учитель», адже справжнім педагогом може стати людина з високими моральними якостями та рівнем культури, яка розуміє, що шлях у професії потребує праці над собою, постійного самоформування і самовдосконалення.

  З умовами проведення конкурсу відповідно до Положення присутніх ознайомила зав.РМК Поповська О.А. Конкурсантам були представлені члени журі та оголошено регламент.

  Для цьогорічних конкурсантів уперше започатковано реєстрацію на єдиній платформі, що надана компанією «Майкрософт Україна», де необхідно було розмістити відеорезюме – невелику розповідь про досвід роботи в школі та власні творчі напрацювання.

  У перший день конкурсу випробування розпочалися з представлення відеорезюме та майстер-класу «Я роблю це так», у процесі якого конкурсанти мали в оригінальній і змістовній формі презентувати методи своєї роботи за заявленою проблемою.

  Під час наступного етапу учасники виконували фахове тестування у межах навчального предмету, де змогли проявити методичну майстерність, вміння використовувати сучасні підходи у компетентнісному полі Нової української школи та обирати оптимальні методи й засоби навчання для організації навчального процесу.

  Фінальним етапом конкурсу стане випробування «Урок», яке проводитиметься на базі Браїлівської ЗОШ І-ІІІ ст. 7-8 грудня. Теми та класи для конкурсних уроків було обрано шляхом жеребкування. Під час проведення уроку враховуватимуться професійні якості вчителя, творчий підхід до використання сучасних педагогічних технологій, вміння мотивувати навчальну діяльність учнів та формувати ключові компетентності з предмета.

  Бажаємо успіху усім учасникам конкурсу «Учитель року-2018», а членам журі – позитивних емоцій та об’єктивності в оцінюванні!

  Зав.РМК Поповська О.А