Символічно, що 6 грудня 2017 року, в День Збройних Сил України, в районі складають шану та повагу всім, хто боронив та сьогодні боронить честь і свободу рідної землі.

  Цього дня громадськість району вшановувала героїв – земляків, які мужньо стояли на захисті суверенітету України на Сході.

  9 учасників антитерористичної операції цього дня були нагороджені нагрудними знаками «Учасник АТО». Привітати земляків в центральній районній бібліотеці зібрались керівництво району, працівники військового комісаріату, близькі нагороджених, громадськість району.

  У вітальній промові голова райдержадміністрації Олег Легеза висловив вдячність та шану всім українцям, які захищають суверенітет та незалежність України. Особливу гордість заслуговують наші земляки, які не вагаючись, з перших днів гібридної війни на Сході, стали на захист рідної землі від зовнішнього ворога.

  Він подякував їм за героїзм, мужність, витримку та високе почуття патріотизму.

  До слів привітань приєднався заступник голови районної ради Володимир Бігас.

  Висловив велику вдячність мужнім землякам за те, що пройшли через пекло війни та були вірні військовій присязі до останнього і військовий комісар Жмеринського об’єднаного міського військового комісаріату Тарас Андрійчук.

  Під щирі оплески присутніх Олег Легеза, Володимир Бігас та Тарас Андрійчук вручили учасникам антитерористичної операції нагрудні знаки,

  Подяки та квіти. Подарунки у вигляді номерів художньої самодіяльності презентували мужнім землякам артисти районного будинку культури та центральної районної бібліотеки.