Вже 26 років поспіль 6 грудня Україна відзначає День Збройних Сил України. Сьогодні ми є свідками відродження та разючих змін в нашій армії і можемо з упевненістю стверджувати – вона готова показати належну обороноздатність. Вагомий внесок у зміцнення оборони нашої країни, становлення справжнього українського війська забезпечують на місцях військові комісаріати. Гідно здійснює свою місію і Жмеринський об’єднаний міський військовий комісаріат під керівництвом підполковника Тараса Андрійчука виконуючи поставлені перед ним завдання на відмінно.

  Слід зазначити, що багато хто з особового складу військкомату вже встиг «понюхати пороху» на Сході нашої країни беручи участь в антитерористичній операції, в тому числі і військовий комісар. І сьогодні в зоні АТО перебувають його співробітники.

  З великою приємністю у цей святковий день голова Жмеринської районної державної адміністрації Олег Легеза та заступник голови районної ради Володимир Бігас прийшли привітати особовий склад військового комісаріату з професійним святом.

  У своїх промовах вони щиро дякували керівнику установи, колективу за належну організацію роботи, віддане служіння своїй Вітчизні та вірність військовій присязі. Наголосили на особливо важливій ролі військкомату в період військової агресії, його вагомому внеску у військово-патріотичне виховання молоді, в піднесенні престижу військової професії. З гордістю згадали жмеринчан, котрі в цей час перебувають в зоні проведення антитерористичної операції захищаючи незалежність та територіальну цілісність нашої держави. Усім бажали міцного здоров’я, витримки, незламного духу, надійного родинного тилу, миру та злагоди в країні.

  Своїх підлеглих привітав і Тарас Андрійчук. За сумлінне виконання службових обов’язків, зразкову дисципліну, проявлену розумну ініціативу під час виконання поставлених завдань та з нагоди святкування Дня Збройних Сил України нагородив грамотами кращих працівників військкомату.

  За активну участь в проведенні заходів військово – патріотичного виховання молоді, підготовку громадян до служби в Збройних Силах України, високий професіоналізм, сумлінне ставлення до службових обов’язків та з нагоди професійного свята 5 працівників установи відзначено Почесними грамотами районної державної адміністрації і районної ради з грошовою винагородою.

  На завершення урочистостей військовий комісар об’єднаного міського військового комісаріату Тарас Андрійчук висловив вдячність керівникам району за увагу та всебічну підтримку, запевнив у тому, що й надалі він та особовий склад установи докладатимуть максимум зусиль для належного виконання своїх службових обов’язків.