Під час виїзного прийому громадян головою Жмеринської районної державної адміністрації О.Легезою в с.Токарівка 5 грудня 2017 року в сільському будинку культури зібралася повна зала людей.

  На зустріч до громади приїхали: заступник голови райдержадміністрації О.Матвієнко, заступник начальника районного відділу поліції В.Нагорний, заступник начальника районного відділу Держгеокадастру А.Бесараба, головний спеціаліст відділу з призначення державних соціальних допомог управління соціального захисту населення І.Жарук, директор СО «Жмеринські електричні мережі» ПАТ «Вінницяобленерго» О.Бабій.

  Гостей зустрічав заступник голови Северинівської об’єднаної сільської територіальної громади О.Баніт.

  Найбільше запитань та незадоволення виказували до очільника електромереж. Жителі громади нарікали на бездіяльність працівників підприємства, неналежне виконання своїх обов’язків.

  Колективне звернення громадян Токарівки стосувалося проблеми перепадів напруги в електромережі, що спричиняє виведення з ладу побутових приладів. Це звернення у письмовому вигляді передано керівнику СО «Жмеринські електричні мережі» та голові райдержадміністрації.

  Аналогічне звернення та нарікання на 10 місячну бездіяльність структурної одиниці надійшло від жительки села в індивідуальному порядку.

  Крім того піднімалися питання аварійності електроопор, низької напруги в мережі, обрізки дерев, плутанини в рахунках та переведення сільських жителів на нову систему оплати за споживання електроенергії з абонентських книжок на квитанції.

  Роз’яснення надавав О.Бабій. Зокрема, він інформував, що розрахунок може проводитися як за абонентськими книжками, так і в інший спосіб, та формування рахунків підприємством є його страхуванням і здійсненням контролю за споживанням електроенергії. Повідомив і про те, що плани відновлення електромереж затверджуються НКРЕ, якою встановлюється квота, згідно чого підприємство здійснює закупівлю матеріалів та проводить ремонтні роботи.

  О.Легеза довів до відома жителів інформацію про домовленість з керівництвом ПАТ «Вінницяобленерго» про надання допомоги населенню співробітниками районного енергетичного підприємства в перехідний період в організації розрахунку за електроспоживання. Повідомив, що розглядається питання організації закупівлі електроопор у наступному році за рахунок районного та місцевих бюджетів.

  В ході зустрічі профільні спеціалісти відповідали на запитання мешканців с.Токарівка. Їх цікавили питання: виділення земельних ділянок під ОСГ, громадські пасовища та городи, земельних паїв, порядку призначення і нарахування субсидії.

  В.Нагорний представив загалу новопризначеного дільничного офіцера поліції М.Тіфанова, повідомив про створення на базі об’єднаної сільської територіальної громади поліцейської станції, в якій постійно буде перебувати співробітник районного відділу.

  Відповів на запитання про встановлення дорожніх знаків та прийняв звернення про встановлення обмежувального швидкість знака на небезпечній ділянці дороги в населеному пункті, яке передасть на розгляд до патрульної служби. Впродовж прийому йшла мова про стан доріг, які перебувають в не найкращому стані.

  На це голова райдержадміністрації зазначив, що дорогам буде присвячений 2018 рік і на покращення їх стану виділяється вагома сума коштів з державного бюджету.

  Мешканцями села було поставлено ряд запитань заступнику голови ОСТГ О.Баніту, вони стосувалися виборів старости села та нагальних проблем громади.