Гідно відзначити День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та не залишити поза увагою жодного ветерана

  Закликав заступник голови райдержадміністрації Юрій Колесник на розширеному засіданні організаційного комітету з відзначення в районі свята Великої Перемоги, яке відбулося 6 травня 2016 року. До участі у зібранні запрошено закріплених за селищною, сільськими радами відповідальних осіб з числа керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та депутатів районної ради.

  Юрій Вікторович ознайомив присутніх з Указом Президента України від 08 квітня 2016 року №130/2016 «Про відзначення у 2016 році Дня пам’яті та примирення і 71-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні» та заходами, які відбудуться в районі згідно із розпорядженням голови райдержадміністрації від 25.04.2016 р. № 128 « Про відзначення в Жмеринському районі Дня пам’яті та примирення і 71-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні».

  Заступник керівника, начальник відділу організаційно – кадрової роботи апарату райдержадміністрації Людмила Слащук ознайомила присутніх із списком закріплення представників районної влади за територіальними громадами та графіком проведення святкових заходів в сільських, селищній радах району.

  Цьогоріч на виплату грошової допомоги ветеранам із районного бюджету виділено понад 21тисячу гривень.