Виїзний прийом громадян в Людавській територіальній громаді голова Жмеринської районної державної адміністрації О.Легеза провів 4 грудня 2017 року за участю свого заступника О.Матвієнка, сільського голови Р.Пашковського, секретаря ради В.Василашко та робочої групи у складі: головного спеціаліста відділу з призначення державних соціальних допомог управління соціального захисту населення І.Жарук, начальника відділу з призначення соціальних допомог та субсидії управління соціального захисту населення Л.Сулими, головного інженера СО «Жмеринські електричні мережі» ПАТ «Вінницяобленерго» О.Носача.

  Колективне звернення від жителів громади було спрямоване до представника електро мереж. Питання стосувалися проблем аварійних електроопор, некоректності показників електролічильників в квитанціях на оплату, перепадів в напрузі електроенергії, низької напруги в мережі, частих відключень, несправності трансформатора.

  О.Носач надавав роз’яснення жителям громади по кожному з питань.

  Голова райдержадміністрації О.Легеза запевнив, що у період переведення жителів сіл з оплати за споживання електроенергії з абонентських книжок на квитанції представниками ЕМ буде надаватися методична допомога на місцях.

  Нарікали жителі громади і на роботу районного центру телекомунікацій – впродовж року періодично не працюють телефони, пошкоджена лінія.

  Піднімалося питання поганих доріг. На це О.Легеза поінформував, що 2018 рік буде присвячений саме цьому питанню, і на покращення стану доріг в Україні Урядом виділяється значна сума коштів.

  Голова ініціативної групи, яку створено в Людавці звернувся до керівництва району з проханням розібратися із ситуацією, яка склалася навколо колишнього військового полігону. В 2010 році земельну ділянку було передано в комунальну власність Вінницької міської ради, яка планувала спорудження сміттєпереробного заводу. Люди були проти такого сусідства, тим більше, що опасалися замість заводу побачити звичайне сміттєзвалище. Довгий час ніяких робіт не проводилося, але з недавнього часу на ділянці проведено вирубку лісу та вирито глибокий котлован. Жителі громади занепокоїлися і просять владу вжити заходів для недопущення створення смітника.

  О.Легеза пообіцяв найближчих 10 днів вивчити дане питання та дати жителям громади відповідь на їхні запитання.

  В цьому контексті заступник голови райдержадміністрації О.Матвієнко продовжив тему сміття. На прикладі європейського досвіду розповів про сміттєпереробні підприємства та сортування сміття населенням. Відзначив, що завдяки цьому можна заробляти немалі кошти. Під час розмови з’ясувалося, що в громаді також готові розпочати сортування сміття за наявності необхідної кількості сміттєвих баків.

  На прийом до голови райдержадміністрації прийшла і директор Людавського НВК Л.Пашковська з проханням посприяти заміні в навчальному закладі вікон та вхідних дверей.

  Очільник району пообіцяв допомогу в межах своїх повноважень