04 грудня 2017р. в концертному залі "Плеяда" м.Вінниці відбувся фестиваль Подільських громад «Відродимо село-розквітне Україна". Браїлівську громаду на фестивалі представили селищний голова Валерій Резедент та самодіяльні виконавці: Леонід Тодосюк, Юрій Дубель, Алла Ланова, Валентина Головня, Артур Скрипкар, та Світлана Шамрай. Активну участь у підготовці до участі у фестивалі взяли Надія Слободенюк та Ростислав Сваричевський.

  Протягом 2017 року одинадцятьом селам Вінницької області вдалося написати і видати за кошти обласного бюджету книги про історію своїх населених пунктів. Це відбулося в рамках проекту «Наша Вінниччина», який започаткували торік рік тому з ініціативи журналу «Вінницький край». Серед таких громад є і Браїлів, адже наш місцевий історик Микола Смірнов цьогоріч видав монографію «Браїлів-погляд крізь століття», яка теж була презентована за участі журналу «Вінницький край» та особисто Вадима Вітковського в березні 2017 в Браїлівському будинку культури.

  Браїлівчани розпочали свій виступ з гімну Браїлова «Тобі Браїлове» на слова Оксани Поповської у виконанні Леоніда Тодосюка.

  Селищний голова Валерій Резедент ознайомив учасників фестивалю з нашим рідним Браїловом, його історією та сьогоденням, культурним, освітнім та духовним життям, а також з видатними браїлівчанами, що прославили наше селище, зокрема з Анатолієм Загрійчуком та Володимиром Забаштанським.

  Світлана Шамрай чуттєво та емоційно прочитала вірш Анатолія Загрійчука «Хресний хід».

  Увесь зал стоячи слухав «Молитву за Україну» на слова Володимира Забаштанського у виконанні квартету «Мрія» Браїлівського будинку культури.

  Використано матеріали сайту Браїлівської селищної ради