Зазвичай 1 грудня в багатьох країнах організовують акції та заходи, спрямовані на боротьбу з цією хворобою, саме сьогодні порушують питання, яке стосується однієї з найглобальніших проблем людства – СНІДу.

  Заходи проходять під егідою червоної стрічки. Це символ, який вперше використали в 1991 році. Кожен, хто носить червону стрічку на одязі, висловлює свою надію на майбутнє без СНІДу та підтримку ВІЛ-інфікованих людей.

  Через випадок, необережність, необачність можна інфікуватися хворобою, яка стане важким тягарем на решту життя. Саме з цієї причини про неї розповідають, організовують різноманітні заходи. Спеціалісти Жмеринського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді також долучилися до профілактики поширення ВІЛ/СНІДу, проводячи інформаційно-просвітницькі заходи з молоддю. Тренінгові заняття проводилися начальником відділу центру Мальованою Ж.А., психологом центру Ковальчук Т.О. та психологом кабінету «Довіра» Жмеринської ЦРЛ Поліщук І.В. в Коростівецькій ЗОШ із старшокласниками, а також з активною молоддю району в Жмеринській центральній районній бібліотеці.