Під час виїзного прийому в Северинівській об’єднаній територіальній громаді з’ясувалось, що проблемних питань у громадян виявилось чимало.

  Зокрема, незадоволення жителів Северинівки та Чернятина викликало неналежне здійснення повноважень з надання електропослуг СО «Жмеринські електромережі». Мала напруга току, аварійність електроопор, не реагування підприємства на скарги жителів села, хамство з боку працівників підприємства призвело до великого обурення, висловлених на адресу представника підприємства.

  Голова райдержадміністрації, депутат обласної Ради Олег Легеза надавши відповідні роз’яснення жителям громади, запропонував кожному написати відповідні скарги та звернення, з якими очільник району планує захищати права громадян на якісне енергопостачання в ПАТ «Вінницяобленерго». Крім того очільник району ініціював зустріч жителів громади із керівником СО «Жмеринські електромережі» 4 грудня 2017 року.

  В ході зустрічі прозвучало багато питань щодо земельних відносин в районі.

  Заступник голови райдержадміністрації Олег Матвієнко надав відповіді на всі питання. Крім того, роз’яснив нововведення в земельному законодавстві щодо розподілу повноважень між органами районної та обласної влади в частині розпорядження землями.

  Роз’яснення щодо нарахування та виплати субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг надала заступник начальника управління соціального захисту райдержадміністрації Ірина Купчик.

  Індивідуально голова райдержадміністрації Олег Легеза прийняв заяви щодо надання матеріальної допомоги громадянам.

  Про вирішення проблемних питань людей похилого віку очільник району обговорив із головою Чернятинської первинної ветеранської організації Ніною Кочмарук.