23 листопада в спорткомплексі ДЮСШ м. Жмеринки відбулися черговий етап спортивних ігор ветеранів Жмеринщини. Спортсмени - ветерани змагалися у настільному тенісі в трьох вікових групах: 50-61 років, 61-70 років та старше 71 року. У молодшій віковій групі 50-60 років перемогу святкував Михайло Рожок (вчитель фізкультури Рівської ЗОШ І-ІІ ст.), друге місце зайняв Валерій Тичинський (вчитель фізкультури Олександрівської ЗОШ І-ІІІ ст.) і третім став – Святослав Горбачов (Рів).

У віковій групі 61-70 років перше місце здобув Володимир Макогонюк (Жмеринка), друге місце – Володимир Шевченко (Жмеринка) і третє у Анатолія Унковського (Курилівці). В групі старше 71 року найкращим тенісистом став Віктор Олдаковський (Жмеринка), друге місце посів Роман Вознюк (с.Чернятин) і третім став Василь Чорний ( с.Мала Жмеринка). Відділ у справах молоді та спорту Жмеринської РДА, районна рада ВФСТ «Колос» переможців та призерів змагань відзначили грамотами.

Останнім видом спартакіади залишились змагання з шахів, які відбудуться у грудні місяці ц.р.

23 листопада в спортивному залі Чернятинського коледжу ВНАУ відбулись змагання з гирьового спорту, де визначались кращі гирьовики закладу. За результатами змагань сформовано збірну команду, яка буде представляти заклад в обласній спартакіаді.

24 листопада в м.Вінниці відбувся Кубок Вінницької області з боротьби сумо. Успішно виступили у цих змаганнях наші спортсмени (всі з Браїлова). У своїх вагових категоріях перші місця посіли: Донченко Тарас (25 кг.), Семенюк Богдан (30 кг.), Сможенкова Марина ( 65 кг.), Сенов Артем ( 50 кг.); другі місця вибороли: Конокотін Артем ( 35 кг.), Шута Каріна (50 кг.), Трепака Ельвіра ( 35 кг.), Музика Дарія (30 кг.) та Рибак Владислав ( 75 кг.); третіми стали Берестюк Вероніка (25 кг.), Власюк Олександр (40 кг.), Люта Вікторія ( 45 кг.), Рибачок Людмила (+65 кг.), Трачук Анастасія ( 55 кг.). Готував спортсменів до змагань тренер РДЮСШ Леонід Чубко. Вітаємо наших переможців!

25 листопада в м. Жмеринка відбулися районні сільські спортивні ігри з шахів серед сільських територіальних громад. У змаганнях прийняли участь понад 20 спортсменів – шахістів. Переможцем ігор стала команда Северинівської об’єднаної територіальної громади (Мацько Сергій, Кришун Анатолій, Мельник Анастасія). Друге місце посіли шахісти Сербинівської сільської ради (Мацера Олександр, Богословцев Володимир, Мацера Вікторія). Третє місце вибороли шахісти Браїлівської селищної ради ( Слушний Ігор, Ротовський Віктор, Панченко Надія). В особистому заліку серед чоловіків І місце посів – Мацера Олександр (6,5 очок с.Сербинівці), ІІ місце –Мацько Сергій (6 очок с. Северинівка), ІІІ місце – Личкін Віктор (5 очок с. Жуківці). У змаганнях серед жінок І місце виборола Вихристюк Анастасія (7 очок с. Станіславчик), ІІ місце – Мельник Анастасія (5 очок с. Северинівка), ІІІ місце – Воспітанюк Анна (5 очок с. Мала Жмеринка). Переможці та призери нагороджені кубком та грамотами відділу у справах молоді та спорту Жмеринської РДА та райради ВФСТ «Колос».

25 листопада в м. Козятин волейбольна команда із Жмеринського району (смт. Браїлів) продовжила свої виступи в обласній аматорській волейбольній лізі. У другому турі браїлівчани впевнено перемогли з рахунком 3:0 команди з Козятинського та Вінницького районів. В протистоянні між командами Вінницького та Козятинського районів кращими виявились вінничани, які перемогли 3:0. Таким чином після другого кола беззаперечним лідером стала наша команда ВК «Браїлів», в якої - 10 очок, у команди Вінницького району – 7 очок, а у козятинців одне очко. Наступні волейбольні протистояння пройдуть в Жмеринці 16 грудня.

Відділ молоді та спорту РДА, Районна рада ФСТ «Колос»