Участь в установчих зборах новоствореної спілки, які відбулись 24 листопада 2017 року взяли голова райдержадміністрації Олег Легеза, голова районної ради Василь Малярчук, міський голова Анатолій Кушнір, заступник голови Вінницької обласної федерації футболу Ігор Павленко, представники футбольних клубів району, тренери, інструктори, ветерани футбольного руху – усі ті, кому небайдужа доля футболу та його розвиток на теренах Жмеринщини.

  В своїх виступах очільники району та міста відмітили мету створення даної організації, яка спрямована на популяризацію даного виду спорту, особливо серед дітей та молоді, пропаганду здорового способу життя серед населення, впровадження та реалізацію фізкультурно-спортивних, реабілітаційних та соціальних програм. А об’єднання федерації міста та району дасть можливість проводити заходи з футболу на більш високому рівні.

  Про діяльність обласної Федерації футболу інформував Ігор Павленко, зазначивши, що вона є громадською незалежною організацією фізкультурно-спортивного спрямування, яка прагне сприяти розвитку і піднесенню футболу у Вінницькій області.

  Присутні вирішили ряд організаційних питань, зокрема, обрано голову спілки, заступників голови, членів виконавчого комітету, ревізійної комісії, затвердження Статуту, Процедурного регламенту, визначено склад органу для здійснення футбольного правосуддя - контрольно-дисциплінарного комітету.

  Голова Громадської спілки «Жмеринська федерація футболу» Юрій Твердохліб - який був обраний одноголосно - подякував усім за виявлену довіру та завірив, що зробить усе можливе для найширшої популяризації футболу, піднесення його рівня.

  Начальник відділу у справах молоді та спорту Марчук В.М. акцентував увагу присутніх на важливості розвитку саме дитячо-юнацького футболу, на потребі в забезпечені футбольних команд гарною якісною формою, м’ячами, фінансової підтримки участі команд в обласних та всеукраїнських футбольних змаганнях.

  На завершення заступник голови Вінницької обласної федерації футболу Ігор Павленко привітав усіх присутніх із створення громадської спілки, завірив, що обласна федерація буде допомагати Жмеринській як в методичному, так і в фінансовому й матеріальному забезпеченні.