Жмеринська районна державна адміністрація спільно з міськрайонним центром зайнятості прикладають максимум зусиль для заохочення мешканців району до відкриття власної справи та сприяння розвитку малого і середнього бізнесу. Спільними зусиллями досягаються позитивні результати.

  Чергове засідання комісії з розгляду питання надання одноразової допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності відбулось 24 листопада 2017 року під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Олександра Монастирського.

  Членами комісії розглядалося питання доцільності надання такої допомоги для відкриття власної справи жителю смт. Браїлів Олександру Шеманському, який планує займатись виготовленням та продажем меблів.

  В ході співбесіди учасники зібрання ставили запитання щодо стратегії ведення бізнесу та надали ряд слушних питань в частині сплати податків, ведення документації, ін.

  По завершенню всі одностайно проголосували за те, щоб надати одноразову допомогу для відкриття власної справи Олександру Шеманському.