23 листопада 2017 р Жмеринський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провів в районній бібліотеці планову, заключну групу зустріч для прийомних батьків та батьків-вихователів. До роботи долучилась головний спеціаліст служби у справах дітей Голуб С.І.

  Розпочав зустріч директор центру Осіпчук Р.В. в його словах прозвучала вдячність та підтримка батьків за їхню щоденну працю та проінформував про те що з 25 листопада по 10 грудня 2017 року стартує в Жмеринському районі акція « 16 днів проти насилля».

  Головний спеціаліст служби у справах дітей Голуб С.І. нагадала прийомним батькам та батькам-вихователям щодо постановки дітей у 16 років на квартирний облік.

  В першій частині заходу проведено тренінгове заняття на тему «Життєві цілі», в ході якого ознайомлено з методикою індивідуального планування. Акцентувалася увага на формуванні у дітей необхідності визначення життєвих цілей для досягнення успіху, усвідомленню власної ролі в побудові успішного майбутнього.

  В другій частині проведено бесіду та вправи з профілактики та корекції синдрому вигорання в прийомних батьків та батьків-вихователів, подолання негативного емоційного стану, оволодіння елементарними прийомами релаксації.

  На завершення обговорили проблемні питання, що виникають у процесі функціонування прийомних сімей та дитячого будинку сімейного типу та шляхи їх вирішення.

  За допомогу у проведенні заходу Жмеринський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді висловлює щирі слова подяки директору Жмеринської центральної районної бібліотеки Шульган Л.В.