Виїзний прийом громадян в Носківецькій територіальній громаді голова Жмеринської районної державної адміністрації О.Легеза провів 23 листопада 2017 року за участю свого заступника О.Матвієнка та робочої групи у складі: головного спеціаліста відділу з призначення державних соціальних допомог управління соціального захисту населення І.Жарук, головного спеціаліста відділу з призначення та виплати пенсії Жмеринського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Вінницької області В.Стеценка, керівника групи технічного аудиту СО «Жмеринські електричні мережі» ПАТ «Вінницяобленерго» В.Когута. Присутній на прийомі був сільський голова А.Лавров.

  Колективне звернення від жителів с.Носківці, які тримають велику рогату худобу було одним із найактуальніших в цей день. Справа у тому, що в приватному секторі нараховується понад 160 корів, а громадського пасовища немає. Люди поставлені у скрутне становище, тому просять допомоги районної влади у вирішенні проблеми.

  О.Матвієнко роз’яснив алгоритм дій, які потрібно здійснити для того, щоб взяти в оренду земельну ділянку.

  В ході прийому люди скаржилися на зникнення у криницях води, просили допомоги у спорудженні чи реконструкції існуючого водогону для забезпечення водою домогосподарств.

  Очільник району запевнив жителів села та сільського голову у підтримці з боку району.

  З боку місцевих жителів поступали звернення про надання земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, роз’яснення інших земельних питань.

  Надано ряд роз’яснень профільними спеціалістами щодо питань нарахування субсидій та пенсій.

  Як і в інших громадах, жителі носківецької сільської ради потребували пояснення в питанні переходу на оплату за рахунками за спожиту електроенергію, нарікали на неспівпадіння показників у квитанціях з показниками лічильника, т.ін. В.Когут надав людям роз’яснення щодо цього.

  Голова райдержадміністрації О.Легеза повідомив про домовленість з енергетичним підприємством про візити представників РЕМ до населених пунктів з метою допомогти освоїти новий метод проведення розрахунку.