Голова Жмеринської районної державної адміністрації О.Легеза 23 листопада 2017 року провів виїзний прийом громадян в Телелинецькій територіальній громаді. Участь у зібранні взяли: сільський голова П.Кучер, заступник голови райдержадміністрації О.Матвієнко, головний спеціаліст відділу з призначення державних соціальних допомог управління соціального захисту населення І.Жарук, головний спеціаліст відділу з призначення та виплати пенсії Жмеринського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Вінницької області В.Стеценко, керівник групи технічного аудиту СО «Жмеринські електричні мережі» ПАТ «Вінницяобленерго» В.Когут.

  На зустріч з керівництвом району прийшли люди переважно пенсійного віку.

  Перше звернення стосувалося представника електромереж, місцеві жителі просили роз’яснення в питаннях нарахування субсидій на електроенергію, переведення абонентів на оплату за рахунками, системи обрахування спожитої електроенергії, передачу показників лічильника, отримання квитанцій про оплату і т.ін. Ґрунтовні відповіді надавав мешканцям громади В.Когут.

  О.Легеза теж заспокоїв телелинчан, запевнивши в тому, що у перехідний період представники ЖЕМ приїжджатимуть до села з касовим апаратом та допомагатимуть розібратися у рахунках, при необхідності, створити особистий кабінет на офіційному сайті енергетичної компанії, зняти та внести показники лічильника.

  Як нараховується субсидія, від чого залежить її розмір пояснювала представник управління соціального захисту І.Жарук.

  Жителі громади висловили керівництву району своє незадоволення щодо розміру і якості продукції, якою розраховується за використання земельних паїв ТОВ «Курланд».

  З приводу цього голова райдержадміністрації запропонував провести збори пайовиків за участю представників сільськогосподарського підприємства та з’ясувати всі питання.

  Представник управління Пенсійного фонду В.Стеценко надав інформацію про збільшення мінімального розміру пенсії, пояснив як здійснювався перерахунок пенсій згідно нового законодавства. Повідомив про те, що у грудні цього року заплановано ще раз переглянути пенсії низьких розмірів.

  Болюче питання для мешканців с.Телелинці – відсутність лікаря. Голова райдержадміністрації пообіцяв посприяти вирішенню даного питання, щоб лікар приїздив до населеного пункту хоча б періодично.

  В індивідуальному порядку голова райдержадміністрації О.Легеза продовжив прийом громадян, які цього потребували.