21 листопада вчергове здійснено спільний виїзний прийом в с.Леляки Жмеринського району Вінницької області. Консультації надавали провідний спеціаліст Жмеринського районного відділу ДРАЦС ГТУЮ у Вінницькій області Наталя Савчук та начальник Жмеринського бюро правової допомоги Віталій Цимбал. У ході проведення виїзного прийому, 4 громадян отримали юридичні консультації з різноманітних правових питань, зокрема щодо виправлення помилок у свідоцтві про народження та шлюбі; реєстрацію народження дитини та місця проживання в пологовому будинку, отримання земельної ділянки для особистого селянського господарства, сплата орендної плати за земельну частку тощо. Окрім цього, фахівці провели робочу зустріч з працівниками сільської ради.

  В ході якої Цимбалом Віталієм детально роз’яснено умови звернення до бюро правової допомоги. Савчук Наталя додатково донесла інформацію про всеукраїнський просвітницький проект Міністерства юстиції «Я МАЮ ПРАВО!» та про пілотні проекти – шлюб за добу, поданння он-лайн заяв, оформлення допомоги при народженні дитини самостійно не виходячи з дому. Такі виїзні прийоми визначають найпроблемніші питання та надають можливість оперативно їх вирішувати, кожне з питань, що звучить на такому прийомі надзвичайно важливе для людини, яка приходить за безоплатною правовою допомогу. Усім бажаючим також були роздані буклети та інший інформаційний матеріал.

  Нагадуємо, що для отримання безоплатної правової допомоги просимо звертатися до Жмеринського бюро правової допомоги: м. Жмеринка, вул. В.Брезденюка, 19, тел.2-28-08.