В особистому виїзному прийомі громадян головою Жмеринської районної державної адміністрації О.Легезою в Куриловецькій територіальній громаді 22 листопада 2017 року взяли участь: сільський голова А.Кречковський, заступник голови райдержадміністрації О.Матвієнко, заступник начальника управління соціального захисту населення І.Купчик, керівник групи технічного аудиту СО «Жмеринські електричні мережі» ПАТ «Вінницяобленерго» В.Когут, головний спеціаліст відділу з призначення та виплати пенсії Жмеринського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Вінницької області В.Стеценко, представник ТОВ «Куриловецьке і К» П.Маліцький.

  Про проблему зі станом доріг, які розбивають автомобілі, що збирають молоко, у своєму зверненні говорила жителька села. Вона бідкалася тим, що на її вулиці лише двоє господарів мають худобу і зремонтувати вулицю їм не під силу, а сусіди відмовляються долучатися, бо не здають молока.

  Голова райдержадміністрації О.Легеза повідомив про перспективу покращення стану доріг вже в 2018 році у зв’язку із виділенням значної суми коштів з державного бюджету.

  Найактуальнішою темою для обговорення під час прийому стала ситуація з колишніми орендодавцями земельних паїв ТОВ «Куриловецьке і К», які надали перевагу іншому сільськогосподарському підприємству. Люди прийшли поскаржитися на те, що так і не отримали обіцяного рік назад повного розрахунку за користування своєю землею.

  Представник підприємства не міг надати пояснення, так як не володів інформацією щодо даної справи. Керівники ж району звернулися до нього з проханням з’ясувати усі обставини з керівником підприємства та знайти можливість розрахуватися з людьми.

  Та це ще не всі претензії, які висловлювали мешканці громади ТОВ «Куриловецьке і К», вони стосувалися руйнування тих самих доріг сільськогосподарською технікою, пошкодження посівів буряків гербіцидами, які використовувалися для знищення бур’янів під час обробітку полів. Щодо останнього, власниця посівів не задоволена запропонованою сумою відшкодування.

  О.Легеза звертаючись до А.Кречковського та П.Маліцького запропонував переглянути соціальну угоду, а також дійти компромісу та залагодити справу з пошкодженими посівами.

  Окрім вище перерахованих питань, обговорювали питання завершення проведення освітлення населених пунктів, тему об’єднання територіальних громад, розпорядження спільним майном громади та залучення інвесторів, долю закритої школи, лісів, ін..

  До представника управління Пенсійного фонду звернулися із запитанням щодо розміру нарахованої пенсії учаснику ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. На що отримали кваліфіковане пояснення.

  Двоє жителів звернулися з приводу аварійності електричних опор, запропонували до перегляду відео зі своєї вулиці, де лінії електропередач звисають з гілля дерев. Запевнили, що зверталися до енергетичного підприємства, але стан справ досі не змінився.

  Представник ЖЕМ запропонував повторно написати заяву та наполягати на своєму, взяв собі до відома це звернення.

  Голова райдержадміністрації О.Легеза як депутат обласної Ради прийняв звернення про надання матеріальної допомоги на лікування.