Для багатодітних та малозабезпечених сімей району реалізовано соціальний проект «Сприяння розвитку власної справи та само зайнятості»

  21 листопада 2017 року в актовій залі міськрайонного центру зайнятості відділ у справах молоді та спорту Жмеринської райдержадміністрації спільно з Жмеринським міськрайонним центром зайнятості, громадською організацією «Бюро інституційного розвитку» за підтримки департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької облдержадміністрації реалізовували соціальний проект

  «Сприяння розвитку власної справи та самозайнятості серед багатодітних та малозабезпечених родин Жмеринщини» для 18 багатодітних та малозабезпечених сімей району. Метою проекту було надання учасникам заходу практичних знань та інформації щодо відкриття власного бізнесу, вибору ідеї та написання бізнес-планів, розробки стратегії розвитку. Даний соціальний проект допоможе учасницям поборити внутрішній страх започаткування власної справи та навчить самозайнятості багатодітні та малозабезпечені родини району, які прийняли участь в заході. Всі учасники та учасниці активно приймали участь і висловлювали кваліфіковано свою точку зору, намагались креативно мислити в руслі даної теми. На заході тренершою було вдало підібрано відеоматеріали, які влучно підсилювали сказані слова і показали реалістичні приклади з життя людей, які зуміли започаткувати власну справу і не побоялись ризикнути, що дало позитивні результати. Сподіваємось, що даний захід стане першими кроком до змін на краще в кожній родині, і знання стануть реалістичними справами. Слова вдячності хочеться висловити як організаторам заходу так і самим учасникам, адже вчитись завжди цікаво і потрібно.