18 листопада в м. Вінниці відбулась Першість Вінницької області з футзалу серед ветеранів 40+. Участь у змаганнях прийняли 12 команд. Ветерани нашого району не вдало виступили у цих змаганнях, хоча продемонстрували футбол досить пристойного рівня, та показали бійцівський характер. У своїй групі наша команда у першій грі виграючи по ходу зустрічі 1:0 у команди Чернівецького району, нажаль поступилася з рахунком 1:3, в подальшому також поступилась іншим суперникам з Бершадського та Вінницького району з рахунком 0:3 . У підсумку жмеринчани поділили 10-12 місце.

19 листопада в м. Умань волейбольна команда із смт. Браїлів продовжила свої виступи в «Апілон лізі» (Перша ліга Чемпіонату України серед команд аматорів). Наша команда виступає разом з волейболістами – аматорами з міст: Черкаси, Умані, Вінниці, Крижополя, Золотоноші, Кочубіївки де у шість турів розіграє перше місце, яке дасть право у 2018 році боротись за чемпіонське звання. У другому турі браїлівчани перемогли з рахунком 3:0 місцеву команду з аграрного університету, але нажаль поступились волейболістам з Вінниці 0:3. Після другого туру ВК «Браїлів» набравши 5 очок посідає 5 місце . Наступні волейбольні протистояння в «Апілон лізі» відбудуться 2 грудня знову в Умані.

Відділ у справах молоді та спорту РДА, Районна організація ВФСТ «Колос»