На виїзному прийомі в смт Браїлів за участю голови райдержадміністрації Олега Легези, заступника голови райдержадміністрації Олега Матвієнка, головного лікаря КУ «Центр первинної медико – санітарної допомоги» Олега Калінського, Браїлівського селищного голови Валерія Резедента, представників структурних підрозділів райдержадміністрації, районних установ розглянуто ряд проблем, які найбільше хвилюють жителів громади.

  Найбільше питань від населення прозвучало на адресу СО «Жмеринські електромережі», зокрема про заміну елктроопор, нарахування оплати за електроенергію, ін. Інженер енергозбуту СО «Жмеринські електричні мережі» В.Арестов дав відповідні роз’яснення.

  Щодо нарахування субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг надала роз’яснення головний спеціаліст управління соціального захисту населення райдержадміністрації Оксана Бевза.

  Піднято питання про ремонт дороги в напрямку Браїлів – Потоки. Багато нарікань у браїлівчан було на проїзд великогабаритного транспорту, який обслуговує ТОВ «Демидівський граніт», розбиває дороги та руйнує будинки, які розміщені вздовж дороги.

  Голова райдержадміністрації пообіцяв, що найближчим часом буде мати розмову із керівництвом підприємства щодо об’їзду транспорту поза межами селища. А також запевнив, що в наступному році в районі в першу чергу ремонтуватимуться дороги в Браїлові.

  Надано відповідне роз’яснення про створення паркувальних місць, зокрема для людей з обмеженими можливостями. Голова райдержадміністрації Олег Легеза підтримав пропозицію про створення наліпок про першочерговість обслуговування інвалідів в торгівельних закладах та закладах надання різноманітних послуг.

  Розглянуто питання земельних відносин в громаді. На всі звернення дано вичерпні відповіді.