Оперативна нарада з керівниками структурних підрозділів Жмеринської районної державної адміністрації, установ та організацій району 17 листопада 2017 року розпочалася з приємної події. З професійним святом – Днем працівників радіо, телебачення та зв’язку перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Монастирський привітав колектив міськрайонного ефірного радіомовлення «Обрій» в обличчі його редактора Оксани Фальфушинської.

  За вагомий внесок у розбудову інформаційного простору Жмеринщини, сумлінне виконання своїх обов’язків, донесення до жителів району якісної, виваженої, об’єктивної інформації, активну громадську позицію та з нагоди професійного свята редакції висловлено щиру подяку.

  В ході наради обговорено ряд актуальних питань, які стосуються роботи райдержадміністрації, життєдіяльності району. Зокрема, мова йшла про формування номенклатури справ; роботу соціальних служб з родинами загиблих; зустріч з прийомними батьками та вихователями будинків сімейного типу; державну субвенцію на закупівлю житла дітям-сиротам; спортивні заходи; проведення тренінгу з багатодітними та малозабезпеченими особами з питань працевлаштування; формування програми соціально-економічного розвитку району; розрахунок укриття населення в захисних спорудах; проведення шкільних олімпіад; забезпечення виконання районного бюджету.