Минулого тижня в приміщеннні актової зали відділу освіти відбулось планове засідання інструктивно-методичної наради завідувачів ЗДО району. До участі у засідання були запрошені також завідувачі ЗДО Северинівської ОТГ.

  Першочергова увага в порядку денному була приділена обговоренню змін, внесених в нормативно-правову базу новим Законом України «Про освіту». Начальник відділу освіти Цимбал І.В. прокоментувала основні положенння Закону та спрогнозувала перспективу впровадження даних положень в умовах нашого району в період адміністративно-територіальної реформи.

  Методист Яременюк С.М. зробила порівняльний аналіз змін в Законі України «Про дошкільну освіту». Окрім того ознайомила та прокоментувала лист віддділу освіти від 13.11.2017 р. № 1187 засновникам ЗДО щодо створення умов для відкритості діяльності дошкільних закладів, який буде направлено для ознайомленння та використання в роботі засновникам даних установ.

  Питання протипожежної та техногенної безпеки в освітніх закладах району висвітлив у своєму виступі та презентації методист РМК Кошкін Ю.Ю. Окрім того надав практичні рекомендації щодо нормативно-правової бази з питань цивільного захисту населення.

  В ході наради було обговорено також питання стану готовності ЗДО до роботи в осінньо-зимовий період( доповідач: Яременюк С.М.).