Говорили в актовому залі Жмеринського бюро правової допомоги.

  Участь у заході взяли секретарі 20 сільських рад Жмеринського району, начальник Жмеринського відділу ДВС ГТУЮ у Вінницькій області Нагорний Денис Володимирович, провідний спеціаліст Жмеринського районного відділу ДРАЦС ГТУЮ у Вінницькій області Савчук Наталя Леонідівна, завідуюча Жмеринською районною державною нотаріальною конторою Мельничук Аріадна Леонідівна.

  Директор Вінницького місцевого центру з надання БВПД Лариса Пікановська зауважила, що налагодження тісної співпраці між бюро та ОМС, ОВВ є запорукою успіху та шляхом подолання правових проблем населення.

  Начальник Жмеринського бюро правової допомоги Віталій Цимбал розповів про основні показники та досягнення за три квартали 2017 року.

  Начальник ДВС, представник ДРАЦСУ та районної ДНК у свою чергу відмітили, що налагоджена тісна співпраця дає змогу уникати перенаправлення клієнтів та більш комплексно підходити до вирішення правових проблем громадян.

  Заступник директора Вінницького місцевого центру з надання БВПД Наталя Смішна презентувала МР щодо розроблення та написання програм надання БПД та зауважила, що завдяки програмам надання БПД ми можемо залучати додаткові ресурси для задоволення правових потреб наших громадян.

  Після завершення заходу відбулась робоча нарада де були обговорення питання щодо планування діяльності на 2018 рік, проведення навчання щодо особливостей впровадження інклюзивної освіти, покращення доступу громадян до роботи мобільних точок безоплатної правової допомоги, ефективність роботи дистанційних пунктів, організацію внутрішньої роботи бюро, обмін досвідом щодо ведення деяких категорій справ.