Голова Жмеринської районної державної адміністрації О.Легеза 16 листопада 2017 року провів прийом громадян в Кацмазівській сільській раді.

  Участь у прийомі взяли: сільський голова В.Дідовик, заступник голови райдержадміністрації О.Матвієнко, начальник відділу освіти І.Цимбал, директор Жмеринського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Р.Осіпчук, головний спеціаліст по призначенню соціальних допомог управління соціального захисту населення Н.Гуторова,

головний спеціаліст відділу з призначення та виплати пенсії Жмеринського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Вінницької області В.Стеценко, інженер енергозбуту СО «Жмеринські електричні мережі» ПАТ «Вінницяобленерго» В.Арестов.

  До початку прийому О.Легеза, І.Цимбал та В.Дідовик обговорили питання організації довозу дітей до школи та забезпечення харчування учнів.

  Один із місцевих жителів піднімав питання транспортного перевезення. Зокрема, жителі Кацмазова нарікають на малу місткість автобуса, який курсує з Жмеринки до Кацмазова та Луки Мовчанської і у зворотньому напрямку, незадоволені графіком руху. На ряду з цим, поставлено і питання руйнування доріг транспортом сільськогосподарського підприємства.

  Голова районної державної адміністрації поінформував про перспективу покращення стану доріг вже у 2018 році, у зв’язку із виділенням значної суми коштів з державного бюджету. Для урегулювання питання пасажирських перевезень буде підготовлено відповідне звернення до Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації для врахування при проведенні конкурсу перевізників.

  Спочатку колишня медична сестра амбулаторії загальної практики сімейної медицини, а потім і колектив медичного закладу звернулися до голови райдержадміністрації О.Легези з проханням не переводити амбулаторію у статус ФАПу та посприяти у пошуках лікаря на вакантну посаду завідуючого амбулаторією. Очільник району пообіцяв зробити все, що в його силах, а для початку запропонував варіант з періодичним приїздом лікаря до амбулаторії.

  Окрім цього, медичних працівників цікавили питання розрахунку за електропостачання, ремонту несправності електротрансформатора, заміни аварійних електроопор. На них відповіді надавав представник ЖЕМ В. Арестов.

  Голова райдержадміністрації повідомив про намір провести спільну нараду з очільниками територіальних громад та структурної одиниці для з’ясування ряду питань.

  Соціальні працівники, які обслуговують одиноких престарілих людей прийшли на прийом через занепокоєння з приводу медичного обслуговування та нововведеною системою розрахунку за електропостачання.