Виїзний прийом громадян головою Жмеринської районної державної адміністрації О.Легезою в Лукомовчанській територіальній громаді відбувся 16 листопада 2017 року. Участь у прийомі взяли: сільський голова Ю.Глушко, заступник голови райдержадміністрації О.Матвієнко, начальник відділу освіти І.Цимбал, директор Жмеринського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Р.Осіпчук, головний спеціаліст по призначенню соціальних допомог управління соціального захисту населення Н.Гуторова, головний спеціаліст відділу з призначення та виплати пенсії Жмеринського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Вінницької області В.Стеценко, інженер енергозбуту СО «Жмеринські електричні мережі» ПАТ «Вінницяобленерго» В.Арестов.

  Місцеві мешканці, які пришли на прийом мали питання до представника енергетичного підприємства, а саме щодо заміни аварійних електричних опор, розчистки дерев, гілля яких торкається ліній електропередач, розрахунку за електропостачання. Кваліфіковані роз’яснення надав В.Арестов.

  О.Матвієнко вніс пропозицію організувати централізоване внесення показників електричних лічильників через мережу Інтернет в базу даних для полегшення розрахунку за спожиту енергію жителям села та уникнення розбіжностей в показниках з енергетичним підприємством.

  О.Легеза анонсував проведення спільної наради з очільниками територіальних нарад та представниками СО ««Жмеринські електричні мережі».

  Ю.Глушко повідомив про фінальну стадію спорудження водогону, на що було виділено з державного бюджету 300 тис.грн.

  Питання нарахування субсидій та пенсій роз’яснювали Н.Гуторова і В.Стеценко. Представник управління соціального захисту населення поінформувала присутніх про перерахунок субсидій на тверде паливо у зв’язку із підвищенням на нього ціни з 1 червня 2017 року.

  До О.Легези як до депутата обласної Ради звернулася місцева жителька із заявою про надання матеріальної допомоги на лікування.