В Кармалюківській територіальній громаді 15 листопада 2017 року відбувся виїзний прийом громадян головою Жмеринської районної державної адміністрації О.Легезою. Участь у прийомі взяли: сільський голова М.Огородник, заступник голови райдержадміністрації О.Матвієнко, завідувач юридичного сектору райдержадміністрації Ю.Сенько, начальник відділу по призначенню соціальних допомог і субсидії управління соціального захисту населення Л.Сулима, головний спеціаліст відділу з призначення та виплати пенсії Жмеринського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Вінницької області В.Стеценко, керівник групи технічного аудиту СО «Жмеринські електричні мережі» ПАТ «Вінницяобленерго» В.Когут.

  В ході зустрічі з місцевими жителями надійшли звернення про надання матеріальної допомоги на лікування хворої онуки, виділення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, піднімалося питання системи розрахунку за електропостачання.

  Звертальники отримали розуміння та підтримку з боку представників районної влади, а також кваліфіковане роз’яснення питань, які їх цікавили.

  Під час перебування на батьківщині великого месника Устима Кармалюка члени виїзної громади на чолі з головою райдержадміністрації О.Легезою відвідали музей історії села, де завідувач закладу Л.Крайнік оповіла найцікавіші моменти життя народного героя та ознайомила з експонатами музею.