В особистому виїзному прийомі громадян головою Жмеринської районної державної адміністрації О.Легезою в Станіславчицькій територіальній громаді взяли участь: сільський голова В.Перепечай, заступник голови райдержадміністрації О. Матвієнко, начальник відділу освіти І.Цимбал, голова ради об’єднаної профспілки працівників освіти С.Бойчук, заступник директора СО «Жмеринські електричні мережі» ПАТ «Вінницяобленерго» І.Дученко, головний спеціаліст відділу по призначенню державних соціальних допомог управління соціального захисту населення І.Жарук, головний спеціаліст по контролю за призначенням пенсій Жмеринського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Вінницької області О.Скрипник, завідувач ДНЗ «Казка» О.Перепечай та вихователь ДНЗ «Сонечко» О.Годна.

  В ході зустрічі було обговорено питання фінансування дошкільних навчальних закладів.

  Завідувач ДНЗ «Казка» піднімала болюче питання про перебої в електропостачанні, що стає на заваді приготування їжі для дітей.

  Сільський голова В.Перепечай висловив прохання пенсіонерів до представника ЕМ про організацію розчистки аварійних дерев, які торкаються ліній електропередач та аналогічне звернення директора школи.

  Нарахування субсидій та пенсій коментували представники управлінь соціального захисту і Пенсійного фонду.

  В.Перепечай розповів також про плани благоустрою населеного пункту, зокрема, встановлення спортивного майданчика зі штучним покриттям, дитячої ігрової площадки.

  Під час перебування в с.Станіславчик голова райдержадміністрації О.Легеза у супроводі начальника відділу освіти І.Цимбал та директора Станіславчицької ЗОШ І-ІІІ ст.. Г.Півнюк оглянув опалювальний модуль, який встановлюється на території навчального закладу.