Голова Жмеринської районної державної адміністрації О.Легеза продовжує проводити виїзні прийоми громадян. 14 листопада 2017 року відбулася зустріч з представниками Кам’яногірської територіальної громади. У заході взяли участь заступник голови райдержадміністрації О. Матвієнко, заступник директора СО «Жмеринські електричні мережі» ПАТ «Вінницяобленерго» І.Дученко, головний спеціаліст відділу по призначенню державних соціальних допомог управління соціального захисту населення І.Жарук, головний спеціаліст по контролю за призначенням пенсій Жмеринського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Вінницької області О.Скрипник, дільничний офіцер поліції С.Кабаровський.

  В ході зустрічі члени виїзної групи спільно з сільським головою В.Гриніком, секретарем сільської ради В.Сопільняк, головним бухгалтером Г.Комісарик, директором будинку культури П.Максимишиним та завідуючою сільською бібліотекою А.Заставною обговорили ряд актуальних для громади питань.

  Наразі, В.Гринік говорив про аварійність електричних опор, які потребують заміни, спосіб розрахунку населення за споживання електричної енергії, заключення з підприємством договорів про обслуговування.

  І.Дученко інформував про стан справ щодо заміни електроопор, повідомив про переведення жителів населених пунктів району на розрахунок за квитанціями та оформлення договорів, а також довів до відома присутніх про заходи, які проводяться з метою виявлення крадіїв електроенергії, обсяги штрафів за порушення законодавства.

  О.Легеза запропонував представнику енергетичного підприємства провести зустріч з очільниками територіальних громад для обговорення питань, які стосуються електропостачання.

  Представники управлінь соціального захисту та Пенсійного фонду надали інформацію щодо нарахування субсидій та пенсій, відповіли на запитання.

  На завершення перебування в Кам’яногірській громаді голова райдержадміністрації О.Легеза відвідав будинок культури і бібліотеку де проведено ремонтні роботи, закуплено нові меблі.