Головним скарбом життя є не землі, що ти їх завоював, не багатства, що їх маєш у скринях… Головним скарбом життя є здоров’я, і , щоб його зберегти, потрібно багато знати

  До пошуку ефективних шляхів розв’язання проблеми соціального здоров’я молоді долучились й шкільні бібліотеки загальноосвітніх навчальних закладів району. Бібліотеку завжди називали аптекою душі, місцем, де лікують словом та книгою, ось чому так важливо, щоб кожна шкільна бібліотека стала духовним центром збереження дитячого здоров’я.

  В рамках Міжнародного місячника шкільних бібліотек цьогорічний Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек в районі проходив з 1 по 31 жовтня 2017 року під гаслом "Шкільна бібліотека – за здоровий спосіб життя", мета якого сприяти реалізації основних пріоритетів Нової української школи, зокрема, формування в учнів уміння розумно та раціонально користуватися природними ресурсами, усвідомлення ролі навколишнього середовища для життя і здоров’я людини, здатність і бажання дотримуватися здорового способу життя.

  Шкільними бібліотеками було організовано та проведено багато цікавих заходів, у яких взяли участь і вчителі, і учні та їх батьки.

  Методист РМК Дикальчук Л.В.