Минулого тижня в актовій залі Браїлівського будинку творчості відділ у справах молоді та спорту Жмеринської райдержадміністрації спільно з Браїлівською селищною радою, громадською організацією «Філософія серця» та департаментом соціальної та молодіжної політики Вінницької облдержадміністрації реалізовували соціальний проект з фінансової грамотності для 15 багатодітних сімей смт.Браїлів. Метою проекту було підвищення коефіцієнту фінансового інтелекту в родинах.

  Даний соціальний проект допоможе учасницям отримати навики щодо ведення сімейного бюджету в сучасних умовах. На заході також були присутні діти, які активно приймали участь і висловлювали кваліфіковано свою точку зору, дивувало те що матері багатодітних родин не поступались своєю активністю, вони глибоко і креативно мислили в обговоренні даної теми. По завершенню тренінгу кожна з учасниць отримала Сертифікат соціального проекту «FinIQ International»: сім'я - 2017, що підтверджує, що вони пройшли навчання з фінансової грамотності та мали можливість покуштувати смаколики, якими гостинно пригостила селищна рада. Слова вдячності хочеться висловити як організаторам заходу так і самим учасникам, адже вчитись завжди цікаво і потрібно:

  • провести навчання з фінансової грамотності;
  • дати учасникам і учасницям проекту знання з фінансової грамотності;
  • навчити родини правильно планувати сімейний бюджет;
  • познайомити родини з основними етапами ведення сімейного бюджету;
  • популяризувати ідею системного заощадження та збереження коштів заради фінансової стабільності родини у майбутньому;
  • дати навики взаємодії в команді, які необхідні при плануванні сімейного бюджету, де думка кожного і кожної в родині буде почутою.