9 листопада 2017 року на спортивній базі Чернятинського коледжу ВНАУ відбулося відкриття спартакіади серед студентів аграрних закладів вищої освіти I-II рівнів акредитації 2017 -2018 навчального року. Першим видом змагань був настільний теніс. На змагання приїхали команди з Вінниці, Ладижина, Могилева-Подільського, Іллінців, Верхівки, Брацлава та Тульчина. Змагання спартакіади відкрив заступник голови обласної ради ВФСТ «Колос» Мохник Вадим Андрійович.

  Гостей та учасників змагань привітали директор Чернятинського коледжу ВНАУ Огороднік Олександр Васильович та начальник відділу у справах молоді і спорту Жмеринської РДА Марчук Василь Михайлович. Змагання проходили досить напружено. Наша команда у складі: Таргана Олександра, Шкомбарної Юлії та Лаути Руслана гідно виступили у своїй підгрупі, перемігши майбутніх чемпіонів спартакіади тенісистів з Вінниці, але програвши Могілівчанам, і при рівній кількості очок посіли лиш 3-тє місце в підгрупі, а в загальному шосте.

  За підсумками змагань I місце вибороли тенісисти з Вінниці, II – Іллінецького коледжу, III – Могилів-Подільського коледжу. Відкриття змагань проведення та нагородження супроводжували учасники художньої самодіяльності Чернятинського коледжу під керівництвом Галімової Людмили Іванівни та Слободян Вікторії Олександрівни.

  11 листопада в смт. Стрижавка Вінницького району волейбольна команда із смт. Браїлів розпочала свої виступи в обласній аматорській волейбольній лізі. Цього року у змаганнях приймають участь 15 команд, які розділені на п’ять груп. Наша команда виступає у групі «Б» де у три кола розіграє перше місце, яке дасть право у 2018 році боротись за чемпіонське звання. У першому турі браїлівчани перемігши з рахунком 3:0 команду з Козятинського району нажаль поступились місцевим волейболістам 1:2. В протистоянні між командами Вінницького та Козятинського районів також зафіксований результат 2:1 на користь вінничан. Після першого кола по чотири очка набрали ВК «Браїлів» та команда Вінницького району у козятинців одне очко. Наступні волейбольні протистояння відбудуться 25 листопада в м. Козятині.

  25 листопада в м. Жмеринка ( актовий зал районної ради) відбудеться передостаній етап районних сільських спортивних ігор з шахів серед команд територіальних громад Жмеринського району. Запрошуємо всіх любителів шахів до участі в змаганнях. Тел. для довідок 5-00-09.

  Відділ у справах молоді та спорту РДА, Районна організація ВФСТ «Колос»