Зазначив перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Монастирський під час зустрічі із головою Вінницької обласної громадської організації Всеукраїнське об’єднання учасників АТО "Українці разом" Михайлом Карпою.

  В зустрічі прийняли участь представники Жмеринського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю райдержадміністрації, Жмеринського міськрайонного центру зайнятості, відділу охорони здоров'я райдержадміністрації, управління соціального захисту населення, Жмеринського об’єднаного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області, відділу у Жмеринському районі Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області .

  В ході зустрічі були розглянуті питання щодо подальшої співпраці роботи державних установ з громадською організацією Всеукраїнське об’єднання учасників АТО "Українці разом", з метою організації соціальної, психологічної, професійної адаптації учасників антитерористичної операції. Були обговорені проблемні питання, що турбують учасників антитерористичної операції на Сході України в районі та заплановані заходи щодо їх вирішення.