На 17 позачерговій сесії районної ради 7 скликання, яка відбулась 9 листопада 2017 року розглянуто 15 основних питань життєдіяльності Жмеринського району.

  На початку сесійного засідання голова районної ради Василь Малярчук представив на загал нового очільника Жмеринського відділу поліції ГУ НП у Вінницькій області, майора поліції Валерія Домбровського.

  Традиційно вітання на свою адресу отримали іменники, які святкують день народження в міжсесійний період.

  Далі слово було надано голові учнівського самоврядування району Альоні Юрченко, яка інформувала присутніх про те, що нещодавно в районі підписано чотирьохсторонню угоду між радою учнівського самоврядування «Лідери Жмеринщини» та органами влади району.

  Вона роз’яснила присутнім мету підписання Угоди, зазначаючи те, що учнівська молодь має бажання брати безпосередню участь у вирішенні нагальних проблем району, створення належних умов для навчання та виховання дітей.

  Від учнівського загалу вона подякувала керівництву району за подаровану екскурсію в м. Кам’янець Подільський та під бурхливі оплески подарувала привезені пам’ятні подарунки.

  Одностайно проголосували депутати питання про внесення змін до бюджету району, про які інформував начальник фінансового управління райдержадміністрації Володимир Гамарник.

  Директор районного центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді Руслан Осіпчук ознайомив присутніх зі змінами до районної цільової соціальної комплексної програми підтримки сім’ї, демографічного розвитку, попередження торгівлі людьми та забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків на період до 2020 року.

  Підтримано депутатами і ряд медичних питань, які презентував начальник відділу охорони здоров’я райдержадміністрації Олександр Ярмоленко. Зокрема у спільну власність територіальної громади передано приміщення ФАПу с. Слобода Межирівська та господарську будівлю ФАПу.

  Про внесення змін до структури та граничної чисельності працівників КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Жмеринського району Вінницької області» доповідала директор центру Тамара Оголенко.

  Про продаж права оренди земельних ділянок на аукціоні інформувала начальник відділу у Жмеринському районі Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області Антоніна Гуліцька. У зв’язку із цим вона запропонувала затвердити технічну документацію із нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що надається для ведення товарного сільськогосподарського виробництва шляхом продажу права оренди через аукціон на території Коростівецької сільської ради. Серед переваг проведення таких аукціонів є надання наказів для виготовлення дозволу на видання земельних ділянок учасникам антитерористичної операції в розмірі 5 % від кількості площі землі, на яку продано право оренди.

  Дане питання викликало дискусію у депутатів, але більшістю голосів було підтримане.

  По завершенню роботи сесії депутати районної ради Інна Цимбал та Федір Гайдура звернулись до депутатського корпусу із проханням фінансової допомоги хворим дітям.

  Одноголосно депутати проголосували за збільшення депутатського фонду на 1 тис. грн.. кожному та розділити 34 тис. грн.. на лікування хворих дітей.

  Розглянуто питання про складання депутатських повноважень у зв’язку із обранням депутатом новоствореної Гніванської територіальної громади Володимира Прідолоби. Присутні оплесками подякували йому за тісну співпрацю.

  Голова райдержадміністрації Олег Легеза інформував присутніх про підписання угоди з керівництвом Шаргородського району про створення госпітального округу. Наразі проводиться процедура погодження даної пропозиції у обласного керівництва. Присутні схвально сприйняли дану інформацію.