Під час виїзного прийому громадян в с.Слобода Межирівська головою Жмеринської районної державної адміністрації Олегом Легезою за участю заступника голови райдержадміністрації О.Матвієнка, завідувача юридичного сектору Ю.Сенька, депутата районної ради В.Піяківського, сільського голови В.Куртяка піднімалися актуальні соціально – побутові питання.

  Жителями села були розглянуті питання про надання матеріальної допомоги у зв’язку із хворобою та необхідністю проведення оперативного втручання, щодо нарахування субсидії, оформлення технічного паспорту на будинок.

  В Слободі Межирівській, як і в ряді інших сіл, жителі нарікають на роботу районних електричних мереж. Один із мешканців села звернувся з заявою до РЕМ про підвищену напругу в мережі, на що не було відповідної реакції з боку підприємства. Тому прийшов по допомогу до керівництва району.

  В ході зустрічі з жителями громади розглянуто та з’ясовано ще низку побутових та організаційних питань. Виконання всіх звернень взято під особистий контроль очільника району.