Урочисті збори з нагоди відзначення Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва відбулися напередодні свята 8 листопада 2017 року в районному будинку культури.

  У своєму виступі начальник відділу культури та туризму райдержадміністрації Ю.Рубан привітав своїх колег зі святом, відзначив знакові події поточного року, вагомі здобутки у творчості та у повсякденній роботі, покращення стану матеріально-технічної бази.

  Зокрема, серед знакових подій - участь творчих колективів району в 2 Міжнародних, 3 Всеукраїнських та 10 обласних фестивалях, підтвердження високого звання народного 8 колективами, поїздка в зону АТО з концертною програмою, проведення капітальних ремонтів в 15 закладах культури на загальну суму близько 1 млн. грн.

  До слів привітань долучилася і голова районної ради профспілки працівників культури, головний спеціаліст відділу культури та туризму Г.Луценко.

  Про особливу роль культури в житті людини у своїх вітальних промовах зазначали перший заступник голови райдержадміністрації О.Монастирський та заступник голови районної ради В.Бігас. Передали вітання та найкращі побажання від очільників району О.Легези і В.Малярчука. Висловили щиру подяку за сумлінну, самовіддану працю працівникам районного будинку культури, бібліотечних, клубних, музейних установ району, музичної школи, народним аматорським колективам. А також літераторам і письменникам за творчі доробки, які збагачують фонди наших бібліотек та прославляють наш край і його людей. З цього приводу відзначили бібліографа – краєзнавця центральної районної бібліотеки Л.Тупчій, яка нещодавно видала книгу «Мої славетні земляки». Не тільки за належну організацію роботи музею, а й за творчу та наукову роботу отримав подяку директор музею ім. П.І.Чайковського та Н.Ф. фон Мекк А.Клекот. Відзначено і роботу відділу культури та туризму райдержадміністрації в обличчі Ю.Рубана та Г.Луценко. Представники районної влади зичили винуватцям свята міцного здоров'я та усіляких гараздів, висловили сподівання на подальше зростання ролі постаті працівника культури в суспільстві.

  Керівник апарату районної державної адміністрації Т.Москальчук зачитала витяг з розпорядження голови облдержадміністрації, яким нагороджено Почесними грамотами облдержадміністрації та обласної Ради 9 творчих колективів району і міста, які у складі делегації області їздили на Схід нашої країни з концертною програмою для учасників АТО. А також озвучила розпорядження голови районної державної адміністрації про відзначення Подяками райдержадміністрації та районної ради 5 кращих колективів галузі культури району. Почесними грамотами та грошовими винагородами відзначено 18 кращих працівників закладів культури.

  Слова щирої подяки за співпрацю, взаєморозуміння і підтримку, а також вітання з нагоди професійного свята адресував своїм колегам заступник міського голови з питань культурної політики міста, начальник управління культури і туризму В.Дудік.

  Самі добрі та щирі побажання висловили своїм колегам по цеху директор районного будинку культури Л.Доноаге, директор музею ім. П.І.Чайковського та Н.Ф. фон Мекк А.Клекот, директор центральної районної бібліотеки Л.Шульган, директор Жмеринської дирекції кіновідеомережі та прокату А.Новаковська.

  Святковий концерт підготовлено працівниками і вихованцями районного будинку культури, сільських клубних установ, аматорськими самодіяльними колективами.