На прийом до голови райдержадміністрації Олега Легези звернулись жителі с. Сербинівці на чолі із сільським головою Ларисою Левченко.

  Приводом для звернення стала ситуація, що склалась навколо водогону в селі. Свердловина, яка багато років постачала людям воду вийшла із строю. Декілька місяців жителі с.Сербиновці терплять з цього приводу незручності. Сільська рада готова взяти на свій баланс, щоб відремонтувати та місцевий сільгоспвиробник стверджує, що вона у його власності.

  Коштом сербинівчан поряд побудовано нову свердловину, але виникають питання із енергопостачанням та власністю земельної ділянки, на якій вона знаходиться.

  Розібратись та надати сербинівчанам кваліфіковану допомогу та пораду в кабінеті у голови райдержадміністрації зібрались голова районної ради Василь Малярчук, заступник голови райдержадміністрації Олег Матвієнко, прокурор Жмеринської місцевої прокуратури Юрій Кислов, директор ТОВ «Райсількомунгосп» Олександр Шаравський.

  Відразу ж на місці голова райдержадміністрація Олег Легеза сприяв у вирішенні питання з енергопостачанням нової свердловини, заступник голови райдержадміністрації Олег Матвієнко надав слушні поради щодо оформлення земельної ділянки у власність територіальної громади.

  А прокурор Жмеринської місцевої прокуратури Юрій Кислов за колективним зверненням жителів Сербиновець надасть правову оцінку діям непорядного підприємця.