Урочистості з нагоди Дня працівника соціальної сфери відбулися в районному будинку культури 3 листопада 2017 року. Встановлення цього свята є свідченням високої оцінки державою ролі працівників, які щодня забезпечують реалізацію державної політики з питань соціального захисту, зайнятості, організації оплати і безпеки праці, трудових відносин. А ще ці люди є взірцем людяності, доброти та великого серця. Тому до участі у святковому заході запрошено представників установ та організацій, які причетні до даного напрямку діяльності.

  З професійним святом соціальних працівників вітали голова районної державної адміністрації О.Легеза та голова районної ради В.Малярчук. Очільники району високо оцінили нелегку працю тих, хто свою діяльність спрямував на допомогу незахищеним верствам населення - тим, хто потрапив у складні життєві обставини, ветеранам, пенсіонерам, інвалідам, багатодітним родинам, дітям-сиротам, позбавленим батьківського піклування, одиноким, хворим, непрацездатним, безробітним та малозабезпеченим. Адже саме соціальні працівники допомагають громадянам у важкі моменти життя здолати труднощі, повірити в себе і свої можливості, знайти вихід з найскрутнішої ситуації. Зазначили те, що процес реформування багатьох сфер діяльності, який відбувається в країні, безумовно, призведе до гарних наслідків і життя зміниться на краще. Закликали вірити у ці зміни і незабаром Україна стане соціальною державою. Президент та Уряд України докладають неймовірних зусиль для забезпечення належного життєвого рівня громадян.

  В цей святковий день керівники району низько кланялися за нелегку працю, милосердя та професійність всім, хто зайнятий соціальною роботою, бажали їм успіхів і натхнення у відповідальній та шляхетній справі, міцного здоров'я, щастя, добра і злагоди, а, головне, найвищої нагороди - людської шани і подяки.

  Керівник апарату райдержадміністрації Т.Москальчук оголосила про нагородження Почесними грамотами і сувенірами від обласного Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді начальника відділу соціальної роботи районного ЦСССДМ Ж.Мальовану та провідного спеціаліста центру Н.Стовбчату. Зачитала розпорядження голови райдержадміністрації про нагородження Подяками колективів, Почесними грамотами та грошовими винагородами – кращих працівників соціальної сфери.

  Зокрема, в обличчі їхніх керівників відзначено колективи: управління соціального захисту населення райдержадміністрації (начальник Н.Василик), служби у справах дітей райдержадміністрації (начальник Н.Довгополюк), Територіального центру соціального обслуговування (директор Т.Оголенко), Жмеринського міськрайонного центру зайнятості (директор Т.Когут), районного Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (директор Р.Осіпчук), Жмеринського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Вінницької області (начальник В.Рябоконь), Жмеринського Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Вінницькій області (начальник В.Гуменна). Нагороди отримали і 32 кращих працівника галузі.

  Слово у відповідь мала Н.Василик. Вона щиро дякувала за організацію свята, велику увагу до їхньої роботи та підтримку з боку керівництва району.

  Працівників соціальної сфери прийшла привітати, відзначити грамотами та преміями і голова профспілки працівників державних установ В.Гамарник.

  В цей день відволікали від щоденних турбот представників найшляхетнішої справи працівники та вихованці районного будинку культури, даруючи соціальним працівникам свій талант у концертній програмі, яка була сповнена теплом, добротою і радістю.