Західна туристична столиця України – Львів уже багато років зустрічає гостей з різних куточків України та з-за кордону. Здається, що у місті Лева кожен будинок, квартал, провулок дихають історією. Вони зберігають пам’ять про те, що відбулося багато століть тому. Це і створює неповторний шарм, яким зачаровуються туристи, тільки-но ступивши на львівську землю. От і студенти Чернятинського коледжу уже кілька років поспіль здійснюють екскурсійні поїздки до цього старовинного і надзвичайно колоритного міста. 28-29 жовтня у Львові побували кращі студенти коледжу разом зі своїми кураторами Оксаною Кобзар, Людмилою Гук, Валентиною Котелею та Людмилою Дячок.

  Екскурсія була надзвичайно насиченою та цікавою. Першого дня студенти відвідали Личаківський цвинтар - історико-культурний музей-заповідник, площею 40га; Шевченківський гай - величезний музей під відкритим небом, який презентує народну архітектуру і побут Західної України; Високий Замок - старий тінистий парк на горі, що височить над містом з руїнами старовинного замку і оглядовим майданчиком з краєвидами, від яких захоплює дух.

  Наступного дня студенти мали пішохідну оглядову екскурсію "Середньовічний Львів", під час якої побачили архітектурний ансамбль площі Ринок, відвідали найбільші та найстаріші храми міста та почули неймовірні історії про уклад життя львівських міщан. Після численних екскурсій студенти мали багато вільного часу, за який вони могли самостійно дослідити старі будинки, що тісняться між собою, показуючи дивовижні фасади, затишні вулички, вимощені бруківкою, дрібні крамниці, майстерні, колоритні кав’ярні та кафе, що розкидані тут в неймовірній кількості. В ході екскурсії ми також побували у незвичайному кафе «Копальня кави», де, одягнувши справжнє шахтарськє знаряддя, поринули у світ культового львівського напою – кави.

  Незважаючи на те, що казкове місто нас зустріло дощем, подорож ним була надзвичайною, а враження від побаченого та почутого просто неймовірні. Всі отримали масу різноманітних емоцій і величезне задоволення, дізналися багато нового та цікавого. Зі столиці Галичини студенти поїхали з винятково приємними спогадами та бажанням ще не раз відвідати це прекрасне місто!