Зазначив голова Жмеринської райдержадміністрації Олег Легеза під час зустрічі, ініційовану депутатами партії БПП «Солідарність», які за результатами виборів 29 жовтня 2017 року увійшли до складу депутатського корпусу Гніванської міської ради Володимиром Прідолобою, Зінаїдою Білоконь та Сергієм Кожуховським.

  Участь в зібранні взяли перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Монастирський, начальник відділу освіти райдержадміністрації Інна Цимбал,

начальник відділу охорони здоров’я райдержадміністрації, депутат районної ради від БПП «Солідарність» Олександр Ярмоленко, головний лікар Жмеринського районного медичного центру первинної медико – санітарної допомоги Олег Калінський, представники Гніванської об’єднаної територіальної громади.

 Предметом зустрічі стало питання подальшого функціонування закладів соціальної сфери колишньої Демидівської сільської ради Жмеринського району, яка наразі увійшла до новоствореної Гніванської міської ради Тиврівського району.

  Висловившись з даних питань учасники зібрання були єдині в тому, щоб сприяти подальшому функціонуванню закладів освіти та медицини, які наразі переходять в сусідній район.

  Так, начальник відділу охорони здоров’я райдержадміністрації, депутат районної ради від партії БПП «Солідарність» Олександр Ярмоленко, головний лікар Жмеринського районного медичного центру первинної медико – санітарної допомоги Олег Калінський зазначили, що в листопаді, після проведення інвентаризації все майно медичних закладів колишньої Демидівської територіальної громади, яке знаходилось на балансі Жмеринського районного центру первинної медико – санітарної допомоги перейде до Гніванської ОТГ.

  Також, санітарний автомобіль, який обслуговує жителів Жмеринського району і надалі буде використовуватись для надання медичної допомоги жителям Демидівки та Могилівки.

  Для упередження соціальної напруги всі працівники медичних закладів не будуть звільненні за скороченням, а переведені на нові місця роботи.

 Свою готовність до сприяння в розвитку та співпраці із новоствореною громадою висловила і начальник відділу освіти райдержадміністрації Інна Цимбал. Вона зазначила, що шкільний автобус, який здійснював підвіз учнів до Могилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів буде і надалі здійснювати перевезення дітей до кінця року. Буде продовжуватись і харчування учнів та виплата дітям – сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, як і передбачено Жмеринським районним бюджетом на 2017 рік..

 Депутат новоствореної Гніванської міської ради від БПП «Солідарність» Володимир Прідолоба запросив учасників зібрання для участі в сесії Гніванської міської ради для роз’яснення позиції керівництва Жмеринського району щодо побудови добросусідських партнерських відносин із Гніванською міською радою та уникнення будь – яких непорозумінь.

  Голова райдержадміністрації Олег Легеза зазначив, що Жмеринський район завжди готовий до відкритого, дружнього діалогу із сусідньою територіальною громадою. А відповідні фахівці із задоволенням нададуть консультаційну та методичну допомогу по всіх питаннях, т.я. мають досвід створення Северинівської ОТГ на території району.