Між Жмеринською райдержадміністрацією, районною радою, відділом освіти та радою учнівського самоврядування «Лідери Жмеринщини» підписано Угоду про співпрацю.

  Дана знаменна подія відбулась 1 листопада 2017 року в залі засідань районної ради.

  Від імені найактивніших представників шкільної молоді зі зверненням виступила голова ради учнівського самоврядування Альона Юрченко, яка роз’яснила присутнім мету підписання Угоди, зазначаючи, що учнівська молодь району має бажання брати активну безпосередню участь у вирішенні нагальних проблем району, створенню належних умов для навчання та виховання дітей.

  Лідер учнівського самоврядування зачитала присутнім текст Угоди про співпрацю.

  Голова райдержадміністрації Олег Легеза зазначив, що підписання Угоди – важливий крок, адже цим самим органи влади інвестують в майбутнє України, надають можливість молоді проявити свої організаторські, управлінські здібності, застосовувати нове бачення при вирішенні проблемних питань. Він висловив гордість за молодь району та закликав завжди звертатись із своїми пропозиціями та напрацюваннями.

  Своє сприяння у діяльності ради учнівського самоврядування пообіцяв і голова районної ради Василь Малярчук.

  До слів привітання приєдналась начальник відділу освіти райдержадміністрації Інна Цимбал.

  Під бурхливі оплески присутніх Олег Легеза, Василь Малярчук, Інна Цимбал та Альона Юрченко підписали Угоду про співпрацю.

  В знак пам’ятної події керівники району подарували лідерам учнівського самоврядування екскурсійну поїздку до м. Кам’янець – Подільський.