Минулого тижня в Жмеринському міськрайоному центрі зайнятості відбувся інформаційний семінар для безробітних, які звернулися до служби зайнятості в пошуку роботи. У заході взяв участь головний державний інспектор Управління Держпраці у Вінницькій області Товпига Сергій. Перед присутніми виступила начальник відділу організації працевлаштування населення Т.Гуменюк надала інформацію про права та обов’язки громадян,

які звертаються за допомогою в службу зайнятості, про наявні вакансії та перспективи працевлаштування, про активні форми зайнятості, про новий сервіс послуги електронної черги реєстрації безробітних, який доступний громадянам на порталі Державної служби зайнятості, завдяки даному сервісу можна не виходячи із дому записатись на первинний прийом або отримання консультації у центрі зайнятості, про можливості працевлаштування в галузі будівництва в Ізраілі для кваліфікованих українських працівників.

  Головний державний інспектор Управління Держпраці у Вінницькій області Товпига Сергій, розповів про легалізацію трудової діяльності, оплачувану діяльність на основі трудового договору, який забезпечує трудові права та соціальні гарантії, про необхідність кожного працювати та сплачувати єдиний соціальний внесок.

  Учасники заходу активно спілкувалися. Такі заходи сприяють поінформованості безробітних громадян, дають можливість кожному володіти інформацією. В заході прийняли участь 11 чол. безробітних.

  Начальник відділу ОПН Гуменюк Т.А.