Традиційно, щорічно у жовтні відділом освіти, районним методичним кабінетом з метою чіткої організації роботи з молодими спеціалістами, спрямованої на підвищення фахового, методичного, психолого- педагогічного, загальнокультурного рівнів їх професійної підготовки проводиться школа молодого вчителя. Не став виключенням і цей навчальний рік. 20 жовтня 2017 проведено засідання Школи адаптації молодих учителів української мови та літератури, англійської мови, інформатики та математики на базі Станіславчицької ЗОШ І-ІІІ ст.

  Адміністрацією навчального закладу ( директор Півнюк Г.І., заступник директора з навчально-виховної роботи Лахман Г.Л.) було створено належні умови для проведення засідань спеціалістів-початківців і набуття ними практичних навичок.

  У засіданнях школи молодого вчителя взяли участь 11 молодих фахівців вищезазначених категорій зі стажем роботи до 3-х років, які мали змогу відвідати та проаналізувати 4 відкритих уроки. Досвід, стаж роботи та фаховий рівень педагогів, які провели відкриті уроки, а саме: Навроцька О.В. (англійська мова), Січкар О.П. (українська мова і література), Гуцол М.В (інформатика), Кучер О.Г.(геометрія) сприяли формуванню у молодих колег потреби у безперервній фаховій освіті, виробленню індивідуального стилю творчої діяльності.

  З сайту відділу освіти РДА