Віднині Жмеринський відділ поліції ГУ НП у Вінницькій області очолюватиме майор поліції Валерій Васильович Домбровський, який до цього займав посаду заступника начальника Лівобережного відділення поліції м.Вінниці, начальника сектору кримінальної поліції.

  Особовому складу Жмеринському підрозділу тимчасово виконуючого обов’язки начальника було представлено 24 жовтня 2017 року начальником Головного управління національної поліції у Вінницькій області Ю.Педосом.

  У заході взяли участь: перший заступник голови Жмеринської райдержадміністрації О. Монастирський, заступник голови районної ради В.Бігас, заступник Жмеринського міського голови В.Дудік, начальник організаційного відділу, депутат міської ради І.Попік, заступники начальника ГУ НП у Вінницькій області: С.Чуба, В.Ярмолюк, Р.Мороз.

  У своєму виступі Ю.Педос відзначив заслуги попереднього керівника С.Кримчука, який гарно організував роботу відділу, згуртувавши навколо себе професійний колектив. Зауважив, що на Жмеринщині значно знизилися показники злочинності, а Жмеринський відділ займає перші позиції в області. Висловив сподівання на продовження добрих традицій новим керівником.

  В.Домбровський пообіцяв тримати високий рівень, якого досягнуто його попередником, зберігати добрі традиції та гідно виконувати свої службові обов’язки.

  У виступах О.Монастирського, В.Бігаса, В.Дудіка та І.Попік звучали слова подяки за досягнення високих здобутків у роботі та конструктивну співпрацю з органами виконавчої влади, місцевого самоврядування С.Кримчуку. Від імені районної влади його відзначено Почесною грамотою.

  Вітаючи новопризначеного керівника В.Домбровського представники влади бажали йому наснаги та успіхів у роботі, висловили сподівання на плідну працю і взаєморозуміння.

  На згадку про цей день зроблено спільну світлину.