20 жовтня 2017 року в м. Вінниця пройшли змагання чемпіонату області з боротьби сумо. Успішно виступили у цих змаганнях спортсмени нашого району, які у командному заліку вибороли друге командне місце. Особливо добре у своїх вагових категоріях виступили: Шеремета Тетяна - І місце, Петуховський Іван, Сможенкова Марина, Шута Каріна, Шута Наталія – ІІ місце, Бухова Владислава, Люта Вікторія – ІІІмісце. Готував спортсменів до змагань тренер РДЮСШ Леонід Чубко.

Вітаємо наших спортсменів з високим спортивним досягненням!

21 жовтня 2017 року на футбольному полі села Северинівка, пройшли фінальні змагання районних сільських спортивних ігор з малого футболу. За результатами групових ігор до фіналу вийшли футбольні команди: «Авангард» Браїлів, «Стріла» Северинівка, «Енергія» Лука Мовчанська, «Олімпік» Мартинівка. За жеребкуванням у півфіналах зустрілись «Стріла» Северинівка - «Енергія» Лука Мовчанська та «Авангард» Браїлів - «Олімпік» Мартинівка. Обидва матчі закінчились з результатом 5:2 на користь северинівчан та браїлівчан. У грі за третє місце основний час переможця не виявив, нічия 5:5, а у післяматчевих дев’яти метрових ударах з результатом 5:4 перемогу здобули гравці із Луки Мовчанської, але у зв’язку з тим, що у цій команді грали футболісти не з нашого району (с.Перепильченці Шаргородський район) їм зараховано поразку, а мартинівські спортсмени нагороджені за третє місце. Фінальна гра за перше місце принесла переконливу перемогу господарям змагань з рахунком 8:1,вони і стали черговий раз чемпіонами району. Після завершення чемпіонату команди призери, кращі гравці були нагороджені кубком,грамотами пам’ятними сувенірами. Нагородження провели Василь Марчук начальник відділу у справах молоді та спорту РДА таголовний суддя змагань Сергій Кравчук.

21 жовтня 2017 року в м. Вінниця проходив Чемпіонат Вінницької з гирьового спорту серед дорослих. Вихованці викладача Чернятинського коледжу Романа Вознюка у командному заліку посіли третє місце. У своїй ваговій категорії (68 кг.) Володимир Мазуренко посів перше місце, Анатолій Орланюк у категорії 95 кг. виборов друге місце, тренер Роман Вознюк у категорії +95 кг. посів почесне призове третє місце. Вітаємо наших спортсменів з високим спортивним досягненням!

17 жовтня 2017 року в Рівській ЗОШ І-ІІст. пройшли спортивні змагання «Козацькі забави» серед учнів 6 – 9 класів, які організували вчитель фізичної культури Рожок М. В. та вчителька зарубіжної літератури Зелінська С. А. Почесним гостем дійства був начальник відділуусправах сім`ї, молоді та спортуРДА Марчук В. М. У нелегкому протистоянні зустрілися команди «Отамани» та «Беркут», їм довелось пройти через дев’ять випробувань. Це стільки, скільки було колись порогів на Дніпрі. В давні часи вони були страшною перешкодою на шляху до того, хто плив Дніпром на Січ. Вважалося, що справжнім козаком може зватися лише той, хто пройшов хоч раз у житті через пороги. Учасники й глядачі отримали задоволення від конкурсної програми. Пліч-о-пліч із товаришем, козаки-вершники, доставка цінних пакетів, сильна рука, влуч у ціль, заморочки із бочки, забави кашоварів, перетягування канату, танцювальний конкурс – такими були випробування сили та гарту справжніх козаків. «Отамани» та «Беркут» пройшли усі випробування та продемонстрували свої знання, силу, спритність, витривалість, хоробрість, вміння співати, стрибати, готувати українські страви і довели, що є гідними нащадками козацької слави. Всі переконалися, що козацькому роду нема переводу! Воістину так. Нема, і не буде!

Відділ у справах молоді та спорту РДА, Районна організація ВФСТ «Колос»