Старість… вона страшна коли ти одинокий. Але не тоді коли про тебе дбають, тобою піклуються, до тебе приїздять гості з подарунками.

  В відділенні стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання КУ «Територіальний центр Жмеринського району», яке знаходиться в смт Браїлів, проживають одинокі люди похилого віку та інваліди.

  На днях було завершено ремонт спального корпусу, придбано для підопічних зручні ліжка та матраци, за що керівництво Територіального центру та підопічні стаціонарного відділення щиро вдячні голові Жмеринської райдержадміністрації Легезі О.В., голові районної ради Малярчуку В.Г. В корпусі де проживають наші підопічні стало по домашньому тепло, зручно і затишно.

  Хорошого настрою і гарної атмосфери додали і волонтери, які приїздили до нас у суботу 21 жовтня. Організатор поїздки Мороз Діана Григорівна приїхала з великою і дружньою командою молоді та дітками, які не давали скучати нашим бабусям та дідусям. Волонтери привітали усіх підопічних, а потім уже традиційно розійшлися з ними по кімнатах для спілкування. Молодь розповідала стареньким про життя за вікном, а ті в свою чергу розповідали цікаві життєві історії. Як завжди волонтери приїхали з подарунками. Це і продукти харчування, засоби гігієни, солодощі, фрукти та різні подарунки для підопічних.

  Хочу щиро подякувати усім хто був задіяний до даної поїздки. Це люди люблячого серця, щирої душі, які не шкодуючи своїх зусиль, коштів, свого часу частинку себе дарують іншим. Низький вам усім уклін.

  Директор КУ «Територіальний центр Жмеринського району» Тамара Оголенко